העברת רכבים לפירוק בתל אביב

מחפש קונה רכבים לפירוק בתל אביב?

ישנם מקרים בהם הרכב כה ישן או תקול עד כי אין כל הצדקה להוצאה הכספית הדרושה לתיקוני פחחות ורכישת חלקי חילוף. ההיגיון הבריא תומך ברכישת רכב חדש ומכירת הרכב הקיים למגרש פירוק ומחזור. כל רגע בו הרכב עומד בחנייה לצד הבית ללא כל צורך חושפת אתכם לצרות, לרוב מדובר ברכבים אשר אינם מבוטחים, כל תאונה בה מעורב הרכב חושפת אתכם לתביעות כספיות, אין כל סיבה לדחות למחר את הטיפול ברכב, כדאי לאתר עוד היום סוחר אשר קונה רכבים לפירוק.

רכב ישן לפירוק

קניית רכבים ישנים מתבצעת לכמה מטרות:

א.      קניית רכבים למטרת מכירת הברזל למרכזי מחזור.

ב.      קניית רכבים לפירוק מתוך מטרה לעשות שימוש בחלקי החילוף.

ג.       קניית רכבים מתוך מטרה לתקן אותם ולהחזיר אותם אל הכביש.

השימוש העתידי אותו ניתן לעשות ברכב נקבע על פי מצב הרכב והחלטת בעליו החדשים. בעל הרכב הקיים אשר אין בכוונתו לעשות כל שימוש ברכב, מבקש לפנות אותו משטחו במהרה. פנייה אל קונה רכבים לברזל או לפירוק כוללת לרוב גם שירותי גרירה וחילוץ, כאשר מדובר ברכבים אותם לא ניתן להעלות על הכביש או להניע, גרר חילוף יגיע לאיסוף הרכב.

מתי כדאי להעביר רכב ישן לפירוק?

שוק הרכב בישראל מוצף באלפי רכבים העומדים למכירה בכל רגע נתון, המחירים הזולים והתנאים הנוחים אותם מציעות חברות הליסינג, מעודדים ירידת מחירים של רכבי יד שנייה. בעלי רכבים מגלים כי אין זה פשוט למכור רכב ישן, הם מבלים שעות ארוכות בפרסום, הצגת הרכב, מענה לטלפונים ועוד. כאשר מחשבים את העלויות הכספיות הבאות לידי ביטוי בהפסד זמן עבודה וזמן אישי, מגלים כי פנייה מהירה אל סוחר אשר קונה רכבים לברזל או לפירוק היא הצעד הנכון.

בעבור רכבים ישנים ותקולים לא ניתן יהיה לקבל סכומי כסף גבוהים, זאת בהתאם לשווי שלהם בשוק. הסוחרים מציעים לבעלי הרכבים כמה אלפי שקלים בעבור הרכב, כאשר בעתיד צפוי הרכב לעבור למרכז מחזור ברזל או פירוק. העברת הרכב אל מרכזי המחזור חיונית לשמירה על סביבה ירוקה, פנייה מהירה אל הסוחרים תחסוך מכם כאב ראש מיותר.

מעוניין למכור את הרכב לפירוק >>

Recommended Posts