טיפול ותחזוקת רכב לקראת מכירה

 

החלטת למכור את הרכב, אתה עתיד להציע אותו למכירה בשוק אך הוא לא נראה הכי טוב וגם לא מתוחזק משהו…יכול להיות שלא ממש השקעת בו ואולי גם השנים לא עשו לו טוב..הרכב מתיישן ועם תחזוקה שאינה עקבית על אחת כמה וכמה הערך שלו יורד ותקינותו כנ”ל ויחד עם זאת גם מראהו אינו מזמין לרכישה..כל אלו במקרה הטוב יורידו מערך הרכב ובמקרה הפחות טוב לא יקדמו אותך למכירה כלל..
אז מה הן בכל זאת האפשרויות שעומדות בפניך…? קראו את זה.

לקראת מכירת הרכב לעיונכם

ובכן, אם תכננת למכור את הרכב זה סימן שזה קורה מתוך רצון הגיוני להתקדמות לרכישה חדשה וטובה יותר שמן הסתם גם וודאי תעלה יותר.
אז מה ניתן לעשות כדי לשפר את תנאי המכירה ..?
וזו היא המלצתנו המחולקת ל-2:

 • השקעה חוזרת – פנים וחוץ , תשקיע מעט ותצא מורווח ברוב המקרים.
  כל מקרה שהינו בר טיפול ותיקון שווה לך להשקיע זמן וכסף בו כי במעמד המכירה הערך של הרכב יעלה בעקבות השינוי .
  סע למוסך! מוסך אמין ומקצועי יבדוק את הרכב , יוודא שהכל תקין ישדרג מה שניתן וישלח אותך לדרכך עם רכב במצב טוב יותר.
  לאחר מכן בקר במוסכים העוסקים בשירותי פחחות וצבע ותיווכח לדעת שהשינוי הפלאי שהרכב שלך יכול לעבור יגרום לו להראות בלתי ניתן לזיהוי!! צבע, תיקוני פח וקצת קוסמטיקה ויש סיכוי טוב שבכלל לא תרצה להחליף אותו!!

 

 • ובמקרה האחר, בו אין ברשותך את הכסף לתקן ,לשפץ ולשדרג את הרכב ויש סיכוי שעדיין ערכו לא יחזיר את ההשקעה ואולי הוא באמת במצב לא טוב אך עדיין אנחנו לא רוצים להפוך את הרכב ללא שמיש, גם לא תרוויח ואפילו תפסיד…ופה אנו מציעים את הדבר הבא-
  רכבים לפירוק ! שירות הניתן גם על ידינו , גרר הארץ המעניקים שירותי גרירה ורכבים לפירוק.
  שירות זה מתגמל אותך בעל הרכב על רכבך אותו מכרת – גורם לך להרוויח גם אם זה לא מה שציפית ממכירה רגילה אך ללא ספק תקבל תמורה הולמת בהחלט למה שמסרת וגם חסכת לעצמך נזק כלכלי מצבירת קנסות על רכב בלתי שמיש/ישן שמסכן את הסביבה ופוגע בה ועשוי לגרום לזיהום אוויר עקב אי תקינותו.
  אנו למעשה בודקים אילו חלקים ברכבך טובים לשימוש ומעבירים אותם למוסכים לשימוש חוזר ואת החלקים שלו מעבירים למחזור, גריטה, לברזל לכן שירות זה נקרא גם קונה רכבים לברזל.

 

אז מה היה לנו…?

אופציות לקידום מכירה והעלאת ערכו של הרכב או לחלופין מכירה לקונה רכבים לפירוק.
עכשיו נשאר לבחור מה היא האופציה האולטימטיבית עבורך וליישמה.
ולכל שאלה אנו כאן להעניק שירות בזמינות מלאה, שירות איכותי ואדיב ובעיקר אמין במחירים נוחים.

Recommended Posts