רכב מושבת? הזדמנות למחזר בעזרת פירוק רכבים!

גרר הארץ קונה רכבים לפירוק

וודאי הבחנתם בזה בשנים האחרונות חלה עלייה במודעות בעניין המחזור בארץ והתקדמות משמעותית בתחום. מעבר למחזור מוצרי היום יום שהמשרד להגנת הסביבה עובד באופן אינטנסיבי לחלחל לתודעתנו . ישנו מחזור הברזל- שנעשה בעיקר בתחום הרכב שחלקיו עלולים להיות מסוכנים ולזהם את הסביבה ועל זה אנו נעסוק במאמר זה…

רכבים לפירוק – איך זה מתחיל בעצם…?

נפוץ- התיישנות, תאונה, מקרה שאינו בר תיקון או שאינו משתלם לתיקון אלו המקרים הנפוצים בהם בעל הרכב ימצא את עצמו מוכר את הרכב למגרש לפירוק רכבים.

מעבר לידוע שזה הפסד כספי, סיכון הכרוך בלהעלות את הרכב לכביש גם לנהג וגם לציבור וכמובן גם חוקית חל איסור חמור- בנוסף בעל הרכב עלול לקבל קנסות מטעם העירייה והרשות המקומית בעקבות הנזק הסביבתי שעלול לקרות כתוצאה מאי תקינות הרכב כגון זיהום הסביבה. במילים אחרות, רכב המהווה סכנה לציבור צריך לעבור לטיפול ולא להישאר מפגע סביבתי אשר יכול לסכן את הסביבה.

אז ביררתם.. והמקרה לא בר תיקון

אחרי שהתאכזבתם מאוד ולא הבנתם מאין זה הגיע אליכם פתאום…וודאי ביררתם קצת והבנתם שישנה האפשרות לפנות לבעל מקצוע הקונה רכבים לפירוק ובכך למעשה לצמצם מעט את הנזק הכלכלי ולקבל מחיר סמלי תמורתו.

אז יש שימוש לישן / תקול ולפעמים גם לא…

מה זה האומר? החברה אליה פנית במקרים מסוימים תעביר את הרכב למי שיעשה שימוש בחלקי החילוף שלו (בעלי מוסכים למשל..) ואם החלקים אינם ברי שימוש הם יימכרו לברזל ובכך יתבצע תהליך מחזור אותו ציינו בהתחלה.

רכבים רבים מכילים הרבה ברזל וסוגי מתכות מה שעשוי להביא להתיישנות לאחר מספר שנים ולגרום לסיכון זיהומי רב – זיהום אוויר ודלק למשל. לכן מומלץ לפנות לבעל מקצוע שיבחן את המצב ובמקרים כאלה ישלח את כלי הרכב לגריטה.

נקודה שחשוב לציין

תהליך מחזור הברזל חייב להיעשות בצורה נכונה על מנת להפיק את התועלת לשמה התכנסנו.. פעולה שתמנע זיהום סביבתי, זיהום אוויר.

היתרונות?

מעבר למובא מן הכתוב שאלו הן יתרונות המחזור כמובן שנחסך ממך בעל הרכב זמן יקר

בניסיון מציאת פתרונות למצב, מבחינה כלכלית גם הסכום הסמלי שתקבל עבור המכירה עדיף ממצב בו הרכב מושבת- ללא הפקת תועלת מצב העשוי להוביל לקנסות אשר עשויות להגיע כפי שציינו קודם לכן בעקבות הנזק הסביבתי העלול להיגרם.

תפקדך מסתכם בהרמת טלפון לשירותי פירוק רכבים ואת יתר העבודה השאירו לבעלי המקצוע- אצלנו בגרר הארץ תוכלו לקבל את השירותים הללו ולקבל את השירות מהמובילים בתחום ולקבל ליווי עד תום הטיפול בתהליך.

 

למידע מקצועי בנושא  חייגו עכשיו לגרר הארץ בטלפון:  0533351540 / 0524130306

Recommended Posts